Головна  →  Новини  →  7 липня 2022

Дніпровська райдержадміністрація передала дрони для ЗСУ

Дніпровська райдержадміністрація передала дрони для ЗСУ

Сьогодні очільник Дніпровського району Павло Бабій передав три безпілотні літальні апарати (БПЛА) для потреб Збройним силам України.

БПЛА придбано за ініціативи та підтримки керівництва Дніпровської райдержадміністрації, за активного сприяння структурних підрозділів РДА та первинної профспілкової організації Дніпровської РДА. До благодійної справи також долучилися комунальні підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, та «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва». Не лишився осторонь допомоги нашим ЗСУ й трудовий колектив освітян Дніпровського району.

«У воєнний час дрони дійсно стають «очима та вухами» на території бойових дій та допомагають нашим військовим отримувати високоточні дані. Завдяки ним можна вести спостереження за довколишньою територією та передавати дані між командирами й розгорнутими силами - відмітив Павло Бабій. – Завдяки використанню безпілотних апаратів нашим військовим буде простіше виявляти та знищувати техніку ворога».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку