Головна  →  Новини  →  11 липня 2022

Комунальники продовжують ремонтувати інженерні мережі та елементи житлових будинків

Комунальники продовжують ремонтувати інженерні мережі та елементи житлових будинків

Фахівці КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району» продовжують утримувати в належному санітарному стані житлові будинки та прибудинкові території. Незважаючи на складні часи сьогодення, комунальники здійснюють поточні ремонти інженерних мереж ,елементів житлових будинків та благоустрою. Зокрема, сьогодні відремонтовано ділянку мережі холодного водопостачання в будинку на бульв. Перова, 32. Окрім того в житловому будинку по вул. Миропільській, 37 замінили ділянку труби пожежного гідранту та вентиль.

В будинку по вул. Алматинській, 111 пофарбували вхідні металеві двері.

Щоденно працівники житлово-експлуатаційних дільниць району прибирають внутрішньоквартальні та міжквартальні проїзди, прибудинкові території та місця загального користування житлових будинків.

Тривають роботи з догляду за зеленими насадженнями на прибудинкових територіях: здійснюється санітарна обрізка, подрібнюється гілля, викошується трава тощо.

А з територій за адресами: просп. Р. Шухевича, 2, бульв. Перова, 11, 11А, 13, 15А, 15Б, вул. Райдужна, 69 завантажили та вивезли бетонні залишки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку