Головна  →  Анонси подій  →  26 липня 2022

До Дня Української Державності у Дніпровському районі столиці пройдуть різноформатні тематичні заходи

До Дня Української Державності у Дніпровському районі столиці пройдуть різноформатні тематичні заходи

З нагоди відзначення Дня Української Державності у Дніпровському районі столиці пройдуть урочисті, культурні та інформаційно-просвітницькі заходи.

У четвер, 28 липня відбудеться  церемонія підняття Державного прапора України біля будівлі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Відбудеться покладання квітів до Дошки пошани "Герої не вмирають". Також з нагоди відзначення Дня Української Державності в Дніпровській райдержадміністрації пройде інформаційна година з презентацією тематичної виставки літератури.

У публічних бібліотеках Дніпровського району запланований цикл інформаційних заходів Дня Української Державності, а саме:

20.07.2022 р. у бібліотеці ім. Г.Тютюнника для дітей (вул. Плеханова, 4-Б) - творча акція «Україна – моя країна»;

27.07.2022 р. у бібліотеці ім. Є.Кравченка (вул. Ентузіастів, 51/24) – трибуна історії «За волю, правду і майбутнє»;

28.07.2022 р. у ЦРБ ім. П.Тичини (вул. Митрополита А. Шептицького, 24) – перегляд літератури «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…»;

28.07.2022 р. на сторінці бібліотеки ім. Г.Тютюнника для дітей (вул. Плеханова, 4-Б) - відеоперегляд «Україна на шляху до майбутнього» та виставка «Точка відліку – Українська державність»; 28.07.2022р. у бібліотеці ім. О.Олеся (просп. Ю.Гагаріна, 19/30) - день інформування «Тисячолітнє та прийдешнє: з історії Української державності».

Закладами освіти Дніпровського району заплановано проведення тематичних заходів: дня інформування «Тисячолітнє та прийдешнє»; організація віртуальних екскурсій музеями України; облаштування книжкових виставок в шкільних бібліотеках.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку