Головна  →  Новини  →  1 вересня 2022

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем знань

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем знань

Дорогі учні, студенти та батьки! Шановні педагоги, викладачі та всі працівники освітянської сфери! Щиро вітаю вас з Днем знань!

День знань, свято першого дзвоника та старт нового навчального року завжди особливо урочисті і хвилюючі, адже це початок незвіданого, цікавого і, водночас, нелегкого шляху до пізнання та нових звершень. На жаль, в цьому році це, зазвичай, світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти та молодь продовжують вчитися, адже в основі будь-якої справи, будь-якої професії і, навіть, хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Ніколи не відмовляйтесь від нових знань, а завжди прагніть до пізнання і мудрості!

Висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не лише, діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави!

Ще раз вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Зі святом - Днем знань! Від душі бажаю втілення планів і здійснення мрій, успіхів у праці та навчанні!

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                                        Павло Бабій

Перейти до спискуВерсiя для друку