Головна  →  Новини  →  4 вересня 2022

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем підприємця

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем підприємця

Шановні підприємці! У першу неділю вересня згідно з Указом Президента України у нашій державі відзначається День підприємця.

Сьогодні ми вітаємо людей, які  готові брати на себе відповідальність, проявляти наполегливість, шукати нове і вперто йти до мети. Такі люди своїми успіхами створюють успіх держави. Адже завдяки щоденній праці малого та середнього бізнесу будується основа успішної країни, забезпечується її економічне зростання. Завдяки підприємцям створюються нові робочі місця, випускаються конкурентоспроможні товари та надаються якісні послуги у різних суспільних сферах, наповнюється бюджет, запроваджуються інновації.

І сьогодні, в часи воєнного лихоліття, підприємці знову, проявивши активну життєву позицію, на передовій – зі зброєю в руках, у лавах волонтерського руху чи на своєму місці, у ці непрості часи, своєю працею забезпечуючи економічне зростання країни.

Незважаючи на складнощі воєнного стану, кількість суб'єктів підприємництва збільшується. Нині у Дніпровському районі столиці зареєстровано 61 тисяча суб’єктів господарювання, серед них - 29 тисяч юридичних осіб та 32 тисячі фізичних осіб-підприємців. Районна влада велику надію покладає на взаєморозуміння з бізнесом, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і вирішення соціальних проблем.

Щиро бажаю вам, шановні підприємці, розвитку, нових перспектив і досягнень, вдалих угод і надійних партнерів. Нехай кожна започаткована справа буде успішною. Впевненості у власних силах та можливостях! Щастя, здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам! Перемоги та процвітання нашій країні!

 

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації  - Павло Бабій

Перейти до спискуВерсiя для друку