Головна  →  Новини  →  5 вересня 2022

Минулого тижня районним Терцентром видано 1886 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам

Минулого тижня районним Терцентром видано 1886 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам

Люди, які тікаючи від жахіть війни, знайшли свій прихисток у Дніпровському районі столиці не полишені наодинці – соціальні робітники районного Територіального центру соціального обслуговування продовжують всіляко підтримувати та допомагати їм.

Зокрема, тільки за минулий тиждень сформовано та видано 1886 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб. Додатково до продуктових наборів було видано сир, в кількості 1136 шт., дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Одягом, взуттям та постільною білизною було забезпечено 427 внутрішньо переміщених осіб.

Також соціальні робітники Територіального центру продовжують надавати інші послуги своїм підопічним. Так за минулий тиждень 1130 підопічним надано соціальних послуг на дому (закупка продуктів харчування, ліків, приготування їжі, прибирання житла, оформлення документів тощо), здійснювалось забезпечення гарячим харчуванням, зокрема, було роздано 275 обідів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку