Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2022

Минулого тижня районним Терцентром видано 1002 продуктові набори вимушеним переселенцям

Минулого тижня районним Терцентром видано 1002 продуктові набори вимушеним переселенцям

Соціальні робітники Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району продовжують опікуватися своїм підопічними, надаючи соціальні послуги на дому. За минулий тиждень 1130 підопічним Терцентру надано допомогу в закупівлі продуктів харчування та ліків, приготування їжі та прибиранні житла, оформлені документів тощо. Окрім того здійснювалося забезпечення гарячим харчуванням, зокрема, було роздано 65 обідів.

Районний Терцентр продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам. За період із 26 по 30 вересня сформовано та видано 1002 продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб. Додатково до продуктових наборів було видано 1002 упаковки сиру, дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Одягом, взуттям та постільною білизною було забезпечено 446 вимушених переселенців.

Також на минулому тижні Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району від товариства Червоного хреста України м. Київ для внутрішньо переміщених осіб було видано 96 наборів із засобами особистої гігієни (мило, шампунь, зубна паста тощо).

Робота з соціальної допомоги та підтримки триває й надалі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку