Головна  →  Новини  →  24 жовтня 2022

Минулого тижня Терцентром Дніпровського району видано 1610 продовольчих наборів вимушеним переселенцям

Минулого тижня Терцентром Дніпровського району видано 1610 продовольчих наборів вимушеним переселенцям

Сьогодні ми всі переживаємо складні часи, вся Україна і кожен окремо. Мільйони людей через повномасштабне вторгнення росії змушені були виїхати з рідних місць, втратили домівки.

Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району продовжує надавати гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям та соціальні послуги своїм підопічним.

Впродовж минулого тижня районним Терцентром сформовано та видано 1610 продовольчих наборів для внутрішньо переміщених осіб. Додатково до наборів було видано дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Одягом, взуттям та постільною білизною було забезпечено 360 вимушених переселенців.

Окрім того підопічним районного Територіального центру надаються усі необхідні соціальні послуги. Так, в період із 17 по 21 жовтня 1130 підопічним соціальними робітниками надано соціальні послуги, серед яких: закупка продуктів харчування та ліків, приготування їжі та прибирання житла, оформлення документів тощо. Також здійснювалось забезпечення гарячим харчуванням, зокрема, було роздано 65 обідів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку