Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2022

Триває поточний ремонт дорожнього полотна на Харківському шосе та вул. Є. Сверстюка

Триває поточний ремонт дорожнього полотна на Харківському шосе та вул. Є. Сверстюка

Автодорожники Дніпровського району продовжують ремонтувати вулично-дорожню мережу. Так, учора на Харківському шосе в рамках проведення поточного ремонту здійснювалися підготовчі роботи та фрезування асфальтобетонного покриття проїзної частини. Наразі роботи виконуються на ділянці від шляхопроводу над залізницею до вул. Фанерної.

Нагадаємо, що нещодавно завершено ремонт дорожнього полотна на відрізку від вул. Привокзальної до шляхопроводу над залізницею.

Також продовжується поточний ремонт дороги по вул. Є. Сверстюка. Учора, рамках виконання проєктних робіт, здійснювався ремонт дощоприймальних колодязів та зливостоків.

Окрім того по вул. Червоноткацькій тривають роботи з відновлення благоустрою. Загально площа проведення відновлювальних робіт становить 200 м².

Щоденно гідрослужба ШЕУ очищає зливову каналізацію від опалого листя та сміття, забезпечуючи належне відведення дощової води.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку