Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2022

Очільник Дніпровського району Павло Бабій привітав комунальників з Днем автомобіліста і дорожника

Очільник Дніпровського району Павло Бабій привітав комунальників з Днем автомобіліста і дорожника

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства. Сьогодні т.в.о голови Дніпровської РДА Павло Бабій привітав зі святом співробітників трьох районних комунальних підприємств.

«Це свято не тільки водіїв, але й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов'язок. Я певен, від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Адже автотранспортні шляхи є тими незмінними артеріями, що пов'язують Дніпровський район з іншими районами міста та нашої країни в цілому. Бажаю працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства добробуту та щастя, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи. Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть вас до успіху. Мирного неба і якнайшвидшої перемоги!», - підкреслив т.в.о голови Дніпровської райдержадміністрації. 

Очільник Дніпровського району Павло Бабій відзначив фахівців комунальних служб Грамотами та Подяками «За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку