Головна  →  Новини  →  17 листопада 2022

Відбулася нарада щодо організації підготовки та забезпечення роботи пунктів обігріву

Відбулася нарада щодо організації підготовки та забезпечення роботи пунктів обігріву

Сьогодні відбулося засідання штабу оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального періоду 2022-23 рр. з питання організації підготовки та забезпечення роботи пунктів обігріву (ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ) у разі припинення електро-, водо-, газо- та теплопостачання.

З огляду на можливі значні пошкодження систем енерго- та теплопостачання нашої держави у зв’язку із агресією рф, Дніпровський район активно готується до складної зими. Учасники сьогоднішнього робочого засідання штабу обговорили питання організації підготовки та забезпечення роботи щодо визначених та створення додаткових пунктів обігріву на території Дніпровського району, забезпечення їх продуктами харчування, електрогенераторами, тепловентиляторами та теплими речами (ковдрами, пледами тощо).

Також було вирішено звернутися до Департаменту охорони здоров’я КМДА та керівників Комунальних некомерційних підприємств Київських міських клінічних лікарень, які розташовані на території району, щодо надання допомоги та вразі необхідності розміщення одиноких пенсіонерів та інвалідів.

Спільно з правоохоронними органами району та добровольчими формуваннями територіальних громад вирішено опрацювати питання щодо забезпечення публічного (громадського) порядку під час роботи зазначених пунктів обігріву.

Наразі в районі підготовлено 34 пункти обігріву: в закладах освіти, в житлово-експлуатаційних дільницях, в Управлінні соціального захисту населення Дніпровської РДА. Остаточна інформація щодо розміщення пунктів обігріву та порядку їх роботи буде оперативно доведена до мешканців району.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку