Головна  →  Новини  →  25 листопада 2022

Нарада щодо організації та підготовки роботи «Пунктів незламності» на випадок винекнення позаштатних ситуацій

Нарада щодо організації та підготовки роботи «Пунктів незламності» на випадок винекнення позаштатних ситуацій

Нещодавно під головуванням очільника Дніпровського району Павла Бабія відбулася нарада щодо організації та підготовки роботи «Пунктів незламності» на випадок припинення електро-, водо-, газо- та теплопостачання. До обговорення долучилися керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники комунальних підприємств та районного ДСНС.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, «Пункти незламності» стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

На сьогоднішній день в Дніпровському районі вже створено 66 таких пунктів. Вони розташовані в: закладах освіти, житлово-експлуатаційних дільницях, Управлінні соціального захисту населення Дніпровської РДА тощо.

Також учасники засідання обговорили питання щодо організації харчування громадян та забезпечення охорони «Пунктів незламності».

В свою чергу фахівці районного ДСНС поінформували, що зі свого боку підготують інформаційні листи з правилами поведінки громадян під час перебування в цих пунктах.

Після активного обговорення організаційних питань голова району Павло Бабій зазначив, що необхідно збільшувати кількість таких пунктів в районі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку