Головна  →  Новини  →  29 листопада 2022

В районному Центрі соціальних служб відбулася нарада з нагоди проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В районному Центрі соціальних служб відбулася нарада з нагоди проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
В Україні з 25 листопада до 10 грудня традиційно проводиться Всеукраїнська акції «16 днів проти насильства». В районному Центрі соціальних служб в рамках проведення цієї акції відбулась організаційно-методична нарада зі спеціалістами центру.
На нараді обговорили необхідність проведення активного інформування клієнтів Центру щодо питань гендерної рівності та протидії насильству. Також були визначені основні напрямки роботи по взаємодії з сім'ями, або членами родин, які зазнали насилля в сім'ї або стали жертвами торгівлі людьми. Окрім того, в рамках цієї акції планується відкриття групи підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насильства та заплановані інші інформаційні заходи для мешканців району. А для ефективної роботи з постраждалими родинами, фахівці Центру пройдуть додаткове навчання в цій галузі.
 
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського районного в м. Києві центру соціальних служб
Перейти до спискуВерсiя для друку