Головна  →  Новини  →  1 грудня 2022

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в парку «Перемога» пройшов інформаційний захід

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в парку «Перемога» пройшов інформаційний захід

В парку «Перемога» пройшов інформаційний захід, який мав на меті привернути увагу громадськості до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Захід організовано та проведено Службою у справах дітей та сім’ї спільно з Центром соціальних служб Дніпровського району в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». До участі також долучилися представники Національної поліції, сектору ювенальної превенції, «Муніципальної поліції» та Центру безоплатної правової допомоги.

Під час заходу громадяни мали можливість отримати консультації у представників різних структур, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству з приводу алгоритму реагування на випадки насильства, куди можна звернутись по допомогу та як реагувати, якщо стали свідками насильства.

Також мешканцям району було роздано інформаційні матеріали щодо протидії будь-яких форм насильства.

Незважаючи на складні реалії сьогодення, соціальні служби Дніпровського району не стоять осторонь проблем насильства та завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Служби у справах дітей та сім’ї Дніпрвоського району

Перейти до спискуВерсiя для друку