КМДА Київська міська державна адміністрація


6 грудня 2022

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем Збройних Сил України

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війн, учасники бойових дій! Дорогі захисники Української держави!

Щиро вітаю всіх, хто гордо носить звання військовослужбовців Збройних Сил України, обравши почесну професію захисника Вітчизни. Нині ви героїчно бороните рідну землю від ворога, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

День Збройних сил України - це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Шановні захисники Вітчизни! Дякуємо вам за мужність і професіоналізм, незламний та непереможний бойовий дух, які ви демонструєте у боях з окупантами. Ви є прикладом виняткової доблесті і честі. Українці пишаються вами, надихаються вашими бойовими успіхами, усіляко підтримують вас, вірять у вашу стійкість і розділяють біль від втрат.

Бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог у боях з російськими окупантами.

Слава Збройним Силам України! Вічна пам'ять воїнам, які поклали своє життя у боротьбі за наш народ і нашу державу!

Слава Україні!

 

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                      Павло БабійПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.