Головна  →  Новини  →  7 грудня 2022

591 комунальник та 32 одиниці снігоприбиральної спецтехніки з самого ранку прибирають район від снігу

591 комунальник та 32 одиниці снігоприбиральної спецтехніки з самого ранку прибирають район від снігу

Щойно почало сніжити, а наші комунальники оперативно почали прибирати сніг та здійснювати протиожеледну обробку балансових територій. Із самого ранку до цих робіт залучено 591 комунальник та 32 одиниці спецтехніки. Наразі використано 49 т посипкових матеріалів.

Працівники КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» розчищають прибудинкові території та міжквартальні проїзди та додатково обробляють посипковими матеріалами.

Районні автодорівці обробляють вулично-дорожню мережу. Бригадами із ручного прибирання здійснюється прибирання та протиожеледна обробка зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, сходів тощо.

Фахівці зеленого господарства Дніпровського району проводять протиожеледну обробку підходів до зупинок громадського транспорту та до станцій метрополітену, прибирають сніг з доріжок у парках та скверах.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку