Головна  →  Новини  →  19 грудня 2022

У Дніпровському районі відкрито резиденцію Святого Миколая

У Дніпровському районі відкрито резиденцію Святого Миколая

В ці складні часи, які переживає наразі наша країна, особливу увагу приділяємо дітям, адже вони більш за всіх потребують нашої уваги, світлих подій та позитивних емоцій. Намагаючись подарувати нашим діткам радість новорічно-різдвяних свят, районні заклади культури підготували різні тематичні заходи.

Зокрема, сьогодні у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва відбулося відкриття резиденції Святого Миколая, на яке завітали т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій та депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко.

Павло Бабій, вітаючи маленьких дніпровчан зі святами, побажав їм здійснення найзаповітніших мрій та бажань і зростати у мирній та процвітаючій країні.

Також для діток пільгових категорій актори театру української традиції «Дзеркало» презентували новорічно-різдвяну виставу, створивши атмосферу свята та відчуття дива.

Крім позитивних емоцій діти також отримали новорічні подарунки від фармацевтичої компанії «KUSUM» та депутата Київської міської ради Ярослава Федоренка.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку