Головна  →  Новини  →  30 січня 2023

Автошляховики здійснили роботи з ліквідації аварійно-небезпечних руйнувань дорожнього покриття

Автошляховики здійснили роботи з ліквідації аварійно-небезпечних руйнувань дорожнього покриття

Цими вихідними фахівці районного КП ШЕУ виконали роботи з ліквідації ямковості вздовж вулично-дорожньої мережі. Загалом по вул. А. Навої, вул. Князя Романа Мстиславича, вул. Райдужній, вул. Крсмічній, вул. М. Кибальчича та в мікрорайоні ДВРЗ відновлено 60 м² дорожнього полотна.

Відмітимо, що для ліквідації недоліків дорожнього покриття автодорівці використовують холодний асфальтобетон, який призначений саме для роботи при низькій температурі повітря.

Роботи з ліквідації аварійно-небезпечних руйнувань дорожнього покриття здійснюються з метою забезпечення безпеки руху транспорту дорогами столиці.

Окрім того щоденно співробітники КП ШЕУ Дніпровського району здійснюють ручне та механізоване прибирання доріг та мостів, підземних та наземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, тощо. Особлива увага приділяється прибиранню піскозмету вздовж проїзних частин.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку