Головна  →  Новини  →  31 січня 2023

575 комунальників та 46 одиниць спецтехніки з самого ранку прибирають район від снігу

575 комунальників та 46 одиниць спецтехніки з самого ранку прибирають район від снігу

Ще вдосвіта наші комунальники почали прибирати сніг та здійснювати протиожеледну обробку. Наразі до робіт залучено 575 комунальників та 46 одиниць спецтехніки.

Дороги та мости, підйоми та спуски, сходи та тротуари, зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи прибирають 36 автодорожників та 27 одиниць снігоприбиральної спецтехніки.

427 працівників КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» прибирають сніг з прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. Додатково балансові території обробляють протиожеледними засобами.

Доріжки у парках та скверах, підходи до зупинок громадського транспорту та до станцій метрополітену прибирають 110 фахівців та 10 одиниць спецтехніки районного зеленбуду.

Станом на 8:00 год вже використано 110,5 тон посипкових матеріалів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку