Головна  →  Новини  →  2 лютого 2023

Адміністраторам ЦНАПу Дніпровського району нагадали основні дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Адміністраторам ЦНАПу Дніпровського району нагадали основні дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Учора в Центрі надання адміністративних послуг Дніпровського району провели профілактичний захід щодо основних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Інформаційний захід для співробітників Центру провели рятувальники районного управління ДСНС.

Під час проведення заходу рятувальники наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів, генераторів та газового обладнання. Нагадали алгоритм дій у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Увагу спеціалістів ЦНАПу звернули на те, що в зимовий період необхідно бути більш уважними та обережними, перебуваючи біля вкритих кригою водних об’єктів, а також проінформували про основні правила безпечної поведінки.

Наостанок рятувальники розповіли про типи вогнегасників та як потрібно використовувати первинні засоби пожежогасіння.

Наприкінці зустрічі адміністратори Центру надання адмінпослуг отримали інформаційно-довідкові листівки з правилами поведінки для більш детального ознайомлення.

Шановні громадяни, пам'ятайте, дотримання елементарних правил пожежної безпеки збереже ваше життя! Будьте уважні та обережні, бережіть себе та своїх близьких. А у разі виникнення будь-якої надзвичайних ситуацій, телефонуйте за номером «101».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку