Головна  →  Новини  →  6 лютого 2023

Триває прибирання снігу та протиожеледна обробка вулиць та доріг

Триває прибирання снігу та протиожеледна обробка вулиць та доріг

Зночі комунальники району продовжують прибирати сніг та здійснювати протиожеледну обробку. Робочий тиждень для 573 комунальників розпочався ще вдосвіта. До робіт залучено 52 одиниць спецтехніки.

Дороги, мости, пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, сходи, острівці безпеки, вузькі пішохідні доріжки прибирають автодорожники.

Прибудинкові території та зелені зони розчищають від снігу працівники керуючої компанії та зеленбуду. Наразі триває обробка протиожеледна реагентами.

Станом на 8:00 використано 255,1 т посипкових матеріалів.

Закликаємо водіїв, за можливості, надавати перевагу в русі техніці дорожньої служби. А також не паркувати машини на узбіччях доріг, щоб не заважати комунальникам оперативно розчищати сніг.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку