Головна  →  Новини  →  20 лютого 2023

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні дніпровчани!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше європейське майбутнє. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі, ні людська жорстокість. Подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму та надихає сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність своєї держави.

На жаль, боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників і сьогодні захищають Батьківщину від зовнішнього ворога. Та курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілісність та побудувати сучасну процвітаючу державу!

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв та продовжує боронити європейське майбутнє для кожного з нас.

Вічна пам’ять Героям!

 

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Павло Бабій

Перейти до спискуВерсiя для друку