Головна  →  Новини  →  22 лютого 2023

На засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА заслухали звіт про роботу ради за 2022 рік

На засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА заслухали звіт про роботу ради за 2022 рік

Сьогодні, 22 лютого, відбулося чергове засідання Громадської ради при Дніпровській РДА, на якому були присутні заступниця голови Дніпровської РДА Олена Шевченко та керівник апарату Ігор Ластовецький.

Ключове питання – звіт голови Громадської ради при Дніпровській РДА Анатолія Павленка про роботу ради за 2022 рік. У доповіді йшлося про роботу Громадської ради в умовах воєнного стану, організації роботи щодо надання гуманітарної допомоги незахищеним верствам населення та тим, хто потребував сторонньої допомоги, а також захисникам.

Він повідомив, що на засіданнях Громадської ради та правління Громадської ради розглядалися питання про: стан забезпечення громадського порядку в районі в умовах воєнного стану, налагодження співпраці з волонтерськими організаціями району, взаємодію волонтерських організацій з бізнесом та підтримку волонтерами «Пунктів незламності», створених у Дніпровському районі.

Окремо проінформував про активну роботу громадських організацій Дніпровського району, що об’єдналися в Оперативний штаб допомоги «Взаємопоміч», мережа якого - 17 опорних пунктів в мікрорайонах міста для доставки гуманітарної допомоги.

Також Анатолій Павленко відмітив, що Громадська рада при Дніпровській райдержадміністрації стала одним із засновників та співорганізатором Київського форуму волонтерів.

Наприкінці засідання обговорили питання організації подальшої роботи Громадської ради в 2023 році.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку