Головна  →  Новини  →  29 березня 2023

Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку ОСББ та ЖБК Дніпровського району

Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку ОСББ та ЖБК Дніпровського району

Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Дніпровського району під головуванням очільника РДА Павла Бабія. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів РДА та представники ОСББ та ЖБК району.

Засідання розпочалося з розгляду питання здійснення ремонту та облаштування підвальних приміщень (найпростіших укриттів), які наразі використовуються в будинках ОСББ та ЖБК.

Наступним блок питань, який обговорили учасники наради, стосувався благоустрою територій. Зокрема, догляду за зеленими насадженнями, відновлення асфальтового покриття та зелених зон після аварійних розриттів, санітарно-технічного стану зупинок громадського транспорту тощо.

Під час розгляду даного питання, Павло Бабій зазначив, що 7 квітня відбудеться масштабне прибирання території Дніпровського району та запросив всіх долучитися до весняного прибирання.

Представників ОСББ та ЖБК району поінформували про можливість взяти участь в програмі «Теплі кредити» на енергоефективні заходи, які включають: проведення енергетичного аудиту багатоквартирних будинків, проектування індивідуальних теплових пунктів, проведення модернізації системи опалення в будинку, комплексного обслуговування інженерних мереж тощо.

Наприкінці засідання представники Координаційної ради та районного відділу контролю за благоустроєм обговорили питання щодо боротьби із несанкціонованою торгівлею в районі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку