Головна  →  Новини  →  10 травня 2023

Робоча нарада стосовно запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Робоча нарада стосовно запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні в районному Управлінні соціального захисту населення відбулася робоча нарада щодо відпрацювання дієвих механізмів співпраці та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Участь у нараді взяли заступниця голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, керівники та фахівці у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі Управління соцзахисту, Дніпровського центру соціальних служб, Лівобережного Київського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Служби у справах дітей та сім’ї Дніпровської РДА, сектору ювенальної превенції та сектору протидії домашньому насильству Дніпровського районного управління поліції ГУ НП у місті Києві.

Учасниками зустрічі опрацьовано формат і механізми взаємодії, передачі інформації між службами та установами, склад міждисциплінарної команди, особливості реагування на повідомлення та заяви, де постраждалими, кривдниками або свідками є неповнолітні діти, проходження типової програми для постраждалих осіб та проходження типової програми для кривдників, обсяги та можливість надання безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від домашнього насильства особам тощо.

Також відпрацьовано порядок взаємодії у конкретних випадках та різних життєвих обставин.

Нагадаємо, що відповідно розпорядження Дніпровської РДА від 11.04.2023 №247 «Про передачу деяких функцій» функції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству передано до Управління соціального захисту населення Дніпровської райдержадміністрації.

Довідково.

  • Особа, яка зазнає домашнього насильства може звернутися до:
  • Національної поліції України – 102;
  • Урядової гарячої лінії з питань запобігання та протидії домашньому насильству – 1547;
  • Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства;
  • Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації - (044) 510-90-59.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку