Головна  →  Новини  →  24 травня 2023

В Дніпровському районному центрі соціальних служб працює група підтримки жінок постраждалих від домашнього насильства

В Дніпровському районному центрі соціальних служб працює група підтримки жінок постраждалих від домашнього насильства

В усі часи основою здорового суспільства вважалась сім'я. Саме через сім'ю відбуваються важливі процеси соціалізації та розвитку особистості. Щаслива родина - запорука здорового соціуму. Саме тому для збереження цінності сім'ї важливо привертати увагу до теми домашнього насилля, а також надавати допомогу і підтримку тим, хто вже опинився у складній ситуації.

Тож соціальні служби Дніпровського району не стоять осторонь цієї проблеми, а всіляко допомагають та підтримують тих, хто постраждав від цього. Зокрема, учора в Дніпровському районному центрі соціальних служб відбулася чергова зустріч групи підтримки постраждалих жінок від домашнього насильства.

Фахівці Центру пояснили, що домашнє насильство завжди має свої ознаки – це умисна дія, що призводить до шкоди фізичному або психічному здоров’ю людини та може відбуватися не тільки між дружиною і чоловіком, а й між дітьми та батьками, йому можуть підлягати літні люди чи співмешканці.

Під час зустрічі присутніх проінформували про основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», звернула увагу на питання  відповідальності за його вчинення, права постраждалої особи, та зазначили, що особи, постраждалі від домашнього насильства, є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Учасниці групи підтримки дізналися про види сімей (тоталітарна, партнерська) та про важливість задоволення власних потреб,  проаналізували планування часу та засвоїли навички тайм - менеджменту.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку