Головна  →  Новини  →  26 травня 2023

Павло Бабій привітав трудовий колектив ДП «НДІ «Еластик» з 55-річчям від дня заснування підприємства

Павло Бабій привітав трудовий колектив ДП «НДІ «Еластик» з 55-річчям від дня заснування підприємства

У Дніпровському районі столиці функціонує державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Еластик», з дня заснування якого виповнилось 55 років. Напередодні професійного свята працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України, яке відзначається щорічно в останню неділю травня, співробітників підприємства привітати завітали керівник Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій, начальник відділу науково-технічної та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Тетяна Бойко, керівник апарату Дніпровської РДА Ігор Ластовецький та начальник районного відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач.

Вітаючи присутніх, Павло Миколайович відзначив, що працівники підприємства «НДІ «Еластик» завдяки наполегливій праці, професіоналізму та набутому досвіду роблять значний внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку, як Дніпровського району так і України вцілому. Фахівці підприємства освоюють та впроваджують у виробництво новітні розробки та сучасні технології, забезпечуючи цим фінансово-економічну стабільність галузі.

Керівник району вручив Подяки Дніпровської РДА групі працівників підприємства за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості.

Почесною Грамотою Київського міського голови була відзначена завідувачка науково-дослідним відділом Ніна Пасько, яка має 50-річний трудовий стаж в інституті.

Зі свого боку керівниця підприємства Наталія Жуковська ознайомила гостей із зразками виробів і проінформувала про знакові розробки й досягнення інституту.

Довідково.

ДП «НДІ «Еластик» багатопрофільний науковий центр, який сьогодні працює над вирішенням актуальних наукових і виробничих проблем хімічної промисловості, виконує державні програми та замовлення з виготовлення гумотехнічної продукції для різних галузей економіки.

За останні 3 роки ДП «НДІ «Еластик» отримав 46 актів впровадження нових розробок на підприємствах різних галузей промисловості.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку