Головна  →  Новини  →  2 червня 2023

Оперативна нарада стосовно координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів у Дніпровському районі

Оперативна нарада стосовно координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів у Дніпровському районі

Сьогодні керівник Дніпровського району Павло Бабій провів оперативну нараду з відповідальними за роботу укриттів Дніпровського району. На ній обговорили питання координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів у районі. До обговорення долучилися заступниця голови РДА Олена Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький, керівники структурних підрозділів РДА та керівництво силових структур Дніпровського району.

Керівники підприємств, установ та організацій Дніпровського району міста Києва, не залежно від форм власності, на балансі яких перебувають приміщення віднесені до фонду захисних споруд цивільного захисту столиці, зобов’язані забезпечити цілодобовий доступ громадян до зазначених приміщень незалежно від часу оголошення повітряної тривоги.

Районна влада посилює контроль за роботою та санітарно-технічним станом найпростіших укриттів. В столиці ухвалене рішення про цілодобовий доступ до укриттів, і, воно – обов’язкове до виконання всім установам і закладам.

Крім того керівництво району перевірятиме доступність укриттів під час повітряної тривоги в комендантську годину.

«Керівники підприємств, установ та організацій Дніпровського району міста Києва, не залежно від форм власності, на балансі яких перебувають приміщення віднесені до фонду захисних споруд цивільного захисту Дніпровського району несуть персональну відповідальність за роботу укриттів!», – закцентував Павло Бабій.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку