Головна  →  Новини  →  28 червня 2023

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем Конституції України

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем Конституції України

Шановні мешканці Дніпровського району столиці!

Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Наша Конституція, без перебільшення, є гарантом прав і свобод кожного українця, закріплює наші обов'язки перед державою і визначає наш шлях як країни.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій війні з підступним агресором.

Як ніколи ми це зрозуміли, коли 24 лютого 2022 року, російські загарбники вдерлися з війною на територію нашої держави з єдиною метою – повалення нашого Конституційного ладу, а за цим - повного знищення українців як нації.

Сила українського народу -  у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди! Ми незламні, бо захищаємо свою землю. 

З нагоди Дня Конституції України хочу побажати вам, шановні земляки, єдності й сумління у дотриманні своїх конституційних прав та обов‘язків. Бо у такий непростий час це особливо важливо для досягнення спільної мети – Перемоги у боротьбі за волю, незалежність та суверенітет України.

 

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Павло БАБІЙ

Перейти до спискуВерсiя для друку