Головна  →  Новини  →  20 червня 2023

Запобігання та протидія домашньому насильству

Домашнє насильство ‒ діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Київською міською владою для захисту постраждалих від домашнього насильства забезпечуються відповідні умови. На сьогоднішній день у столиці створені та успішно функціонують 2 Кімнати кризового реагування (на Правому та Лівому березі), а також 2 притулки для постраждалих осіб. Вони також є вашим "острівцем безпеки".

Якщо ви потребуєте допомоги, звертайтеся на "Телефон довіри" (безоплатно):

  • 1500 (зі стаціонарного);
  • 044 272 1500 (з мобільного).

  сайт https://kmc-gender.kyiv.ua/

Уповноважений підрозділ у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Дніпровському районі міста Києва визначено Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Адреса: вул. Остафія Дашкевича, 7-А, каб. 11-А

Телефон: (044) 510-90-59

Електроннапошта: [email protected]

Якщо Ви зіштовхнулися з насильством (фізичним, сексуальним, психологічним чи економічним) – зверніться по допомогу!

Перейти до спискуВерсiя для друку