Головна  →  Новини  →  8 липня 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня родини

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня родини

Шановні мешканці Дніпровського району!

8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління.

Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян.

Тож в цей святковий день, щиро бажаю кожній родині мирного неба, щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові.

Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                                                       Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку