Головна  →  Новини  →  28 липня 2023

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня української державності

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня української державності

Шановні співвітчизники!

Українська державність – це не тільки державна форма правління, але й національна свідомість, яка поєднує всіх українців. Україна – це наша держава, яка має свою історію, традиції та культуру.

День української державності – це змістовний і важливий день для всіх українців. Цей день призначений для того, щоб подякувати Богу за нашу державу, за нашу історію і за наші традиції. У цей день ми також відзначаємо всі видатні досягнення України та українців.

Українська державність – це наша спільна історія. Ми розвивалися разом, боролися за нашу державу і досягли багатьох видатних досягнень. Українська державність – це наше спільне майбутнє. Ми прагнемо до того, щоб жити в цілісній та сильній державі, яка буде захищати наші інтереси і права.

Дорогі друзі, ми живемо у чудовій країні – Україні. Ми маємо багато передусім для того, щоб пишатися своєю державою і своєю історією.

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                         Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку