Головна  →  Новини  →  6 липня 2023

Триває капітальний ремонт вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі столиці

Триває капітальний ремонт вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі столиці

Триває капітальний ремонт вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі столиці. Ця вулиця, як і багато інших у Києві, не бачила ремонту десятки років. Останній раз цю вулицю оновлювали понад 40 років тому. Оновлюють її за сучасними європейськими стандартами.

Протяжність ділянки, яку ремонтують, – майже 3 кілометри. Уже влаштували нову мережу дощової каналізації. Встановили новий гранітний камінь по боках дороги, нанесли два шари асфальту. Скоро розпочнуть влаштування третього шару з асфальтобетону. Також на цій вулиці будуть сучасні та безпечні пішохідні переходи, оновлять і тротуари, облаштують велодоріжки та встановлять нову систему вуличного освітлення й антипаркувальні стовпчики. Капітальний ремонт вулиці Ентузіастів планується завершити в жовтні цього року.

На дороги, які капітально ремонтуються, міська влада вимагає від підрядників гарантію 5 років. У разі пошкоджень дорожнього полотна, усуває їх підрядник, за власний кошт.

Нагадаємо, що навіть в умовах повномасштабної війни влада робить все можливе, аби поліпшувати комфорт мешканців столиці. Та оновлює, насамперед, ті вулиці, які найбільш потребують ремонту. Так, наприкінці травня вже завершили капітальний ремонт вулиці Юрія Шумського.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку