Головна  →  Новини  →  21 липня 2023

40 родин пільгових категорій Дніпровського району отримали бебі-бокси в якості гуманітарної допомоги

40 родин пільгових категорій Дніпровського району отримали бебі-бокси в якості гуманітарної допомоги

Сьогодні в Дніпровській райдержадміністрації відбулася чудова благодійна акція ­­­– родинам з дітками до одного року видавали набори дитячого одягу. В.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко разом з довіреною особою фінської волонтерської організації «APUA Ukrainaan ry» Вадимом Засипкіним видали батькам маленьких дніпровчан бебі-бокси. Пакунки отримали сім’ї, котрі мають дітей до одного року, серед них: родини, які перебувають на обліку в Дніпровському районному центрі соціальних служб, родини з числа ВПО, багатодітні сімʼї та інші пільгові категорії. Загалом гуманітарну допомогу отримали 40 родин Дніпровського району столиці.

Бебі-бокси для дітей віком до 1 року були надані фінською волонтерською організацією «APUA Ukrainaan ry» в рамках підписаного на початку червня Меморандуму про міжнародну гуманітарну співпрацю між Дніпровською РДА та фінською волонтерською організацією «APUA Ukrainaan ry» та БО «Благодійне товариство «Світло Сонця».

Окремо зазначимо, що вже другий рік фінська волонтерська організацієя «APUA Ukrainaan ry» надає гуманітарну допомогу медичного та побутового призначення, продуктами харчування, одягу тощо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку