Головна  →  Новини  →  26 липня 2023

Міждисциплінарна команда реагує на заяви та повідомлення про підтверджені факти домашнього насильства

Міждисциплінарна команда реагує на заяви та повідомлення про підтверджені факти домашнього насильства

Уповноважений підрозділ Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі забезпечує координацію діяльності суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та їх взаємодії на території Дніпровського району столиці.

Реагуючи на повідомлення про вчинення домашнього насильства фахівці уповноваженого підрозділу забезпечують застосування заходів для його припинення, особлива увага приділяється сім’ям з дітьми; надання допомоги постраждалим особам, інформування постраждалих осіб про права, заходи та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися.

З метою належного реагування на заяви та повідомлення про підтверджені факти домашнього насильства міждисциплінарною командою у складі фахівців Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА, Дніпровського районного центру соціальних служб та районної Служби у справах дітей та сім’ї відвідування сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час чергового відвідування сім’ї з малолітніми дітьми, в якій батько вчиняє домашнє насильство, міждисциплінарною командою було проведено обстеження умов проживання дітей, складено акт оцінки ризиків, постраждалу особу проінформовано про права, заходи та соціальні послуги, якими вона може скористатися.

За результатами відвідування батька, який вчиняє домашнє насильство, направлено для проходження програми для кривдників. Крім того Службою у справах дітей та сім’ї Дніпровської райдержадміністрації вирішується питання щодо можливості подальшого проживання малолітніх дітей у сім’ї.

Довідково.

Контакти для допомоги людині, яка зазнає домашнього насильства:

 • 102 – Національна поліція України
 • 1547 – Урядова гаряча лінія з питань запобігання та протидії домашньому насильству
 • 116 123 – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства
 • (044) 510 90 59 – Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації,
 • Електронна пошта: [email protected]

Служба у справах дітей та сім'ї Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації:

 • Адреса: 02160, м. Київ, Харківське шосе, 4А,
 • Телефон: (066) 210-40-42
 • Електронна пошта: [email protected]

Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб:

 • Адреса: 02184, м. Київ, просп. Воскресенський, 56
 • Телефон : (068)-441-95-65, (050)-922-60-24, (093)-132-11-16
 • Електронна адреса: [email protected]

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку