Головна  →  Оголошення  →  19 липня 2023

Про можливість направлення дітей з інвалідністю на реабілітацію

Постановою Кабінету Міністрів від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» передбачена реабілітація дітей з інвалідністю  в реабілітаційних установах.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я формується Фондом соціального захисту інвалідів та розміщується на веб-сторінці Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua у розділі - «Реабілітація дітей з інвалідністю» - «Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами в вищезазначених установах один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління праці та соціального захисту населення: заяву; паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження дитини; індивідуальну програму реабілітації, де зазначена потреба дитини в реабілітації; виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о).

З приводу направлення на реабілітацію дітей з інвалідністю в реабілітаційні установи необхідно звертатись до управління соціального захисту населення: вул. О. Дашкевичао, 7а, тел. 512-97-46.

Перейти до спискуВерсiя для друку