Головна  →  Новини  →  29 серпня 2023

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України

Шановні співвітчизники!

Сьогодні, 29 серпня, ми вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з величними поколіннями борців за волю і державну самостійність.

У цей день пригадаймо подвиги захисників України, серед яких є і наші земляки, вшануймо пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України.

На жаль, від нас йдуть найкращі. І це − така несправедливість. Тож у цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Ми схиляємо голову перед подвигом захисників усіх поколінь, хто боронив українську землю. Помолімося за душі полеглих! Бережімо пам’ять про наших героїв та їхні подвиги!

Цінуймо свободу і незалежність! Робімо Україну кращою та сильнішою! Адже саме цього прагнули усі, хто загинув у боротьбі за нашу землю!

Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку