Головна  →  Новини  →  3 серпня 2023

У Дніпровському районі пройшла щорічна вулична акція стосовно протидії торгівлі людьми

У Дніпровському районі пройшла щорічна вулична акція стосовно протидії торгівлі людьми

Незважаючи на те, що епоха держав, заснованих на рабовласницькому устрої, давно залишилася в минулому, проте антилюдяні й злочинні дії сьогодні відбуваються у всіх куточках світу. Стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.

Тож сьогодні, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначався 30 липня, в Дніпровському районі столиці пройшла щорічна вулична інформаційно-просвітницька акція «Протидій торгівлі людьми». Захід організовано та проведено Управлінням соціального захисту населення Дніпровської РДА спільно з фахівцями Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб та БФ «Карітас-Київ».

У рамах заходу серед громадян розповсюджувалися тематичні інформаційні буклети. У них містилися матеріали, що освітлюють проблематику торгівлі людьми, а також вказівки на номери телефонів довіри та служб, які можуть надати підтримку і допомогу постраждалим.

Наразі для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або закордон та шукають нову роботу.

Якщо раніше поняття «торгівля людьми» включало в себе здебільшого сексуальне рабство, то сьогодні воно увібрало широкий спектр форм: від трудової експлуатації до нелегальної трансплантації органів.

Акцію проведено з метою підвищити рівень поінформованості населення щодо глобальної проблеми торгівлі людьми та привернути увагу громадян до прихованих ризиків, з якими можна зіштовхнутись під час перетину кордону, працевлаштування та міграції в цілому.

Саме такі заходи є надзвичайно важливими, оскільки допомагають уникнути небезпеки, пов'язаної з торгівлею людьми, а також підтримують та захищають права тих, хто став жертвою цього жахливого злочину. Населення має бути належним чином проінформованим про методи та способи запобігання торгівлі людьми, а також про можливості отримати допомогу та підтримку у разі потрапляння у небезпечну ситуацію.

Довідково.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ОНН з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим та протидіяти торгівлі людьми.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА та Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку