Головна  →  Новини  →  25 серпня 2023

КПН «Міська лікарня №9» міста Запоріжжя отримало медичне обладнання від Дніпровської РДА, фінської ВО «APUA Ukrainaan ry» та БО «Благодійне товариство «Світло Сонця»

КПН «Міська лікарня №9» міста Запоріжжя отримало медичне обладнання від Дніпровської РДА, фінської ВО «APUA Ukrainaan ry» та БО «Благодійне товариство «Світло Сонця»

Дніпровська райдержадміністрація продовжує всіляко надавати необхідну гуманітарну допомогу в постраждалі внаслідок російсько-української війни регіони України. Зокрема, учора, 24 серпня, за сприяння та активної підтримки в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко до КПН «Міська лікарня №9» міста Запоріжжя надіслали вантаж медичного обладнання.

Гуманітарну допомогу надано фінською волонтерською організація «APUA Ukrainaan ry» та БО «Благодійне товариство «Світло Сонця» в рамках підписаного райдержадміністрацією на початку літа чотиристороннього Меморандуму про міжнародну гуманітарну співпрацю.

Супровід та доставку вантажу гуманітарної медичної допомоги для медичного закладу Запоріжжя здійснено довіреною особою ВО «APUA Ukrainaan ry» Вадимом Засипкіним.

Загалом медичний заклад отримав 10 палетів із медичним обладнанням, а саме: електричні багатофункціональні ліжка та ролатори.

Висловлюємо вдячність транспортним компаніям «SAT» і  ППФ «Лімо-сервіс» за оперативну доставку вантажу та ТОВ «Сторожук» за фінансове забезпечення гуманітарної акції.

Окремо зазначимо, що вже другий рік поспіль медичні заклади Дніпровського району (КНП «Київський міський пологовий будинок №6» КНП та «Київська міська клінічна лікарня №11»), в рамках дружніх відносин між Дніпровською РДА та фінською волонтерською організацією «APUA Ukrainaan ry», отримують, як гуманітарну допомогу, медичне обладнання та устаткування.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку