Головна  →  Новини  →  3 вересня 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем підприємця України

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем підприємця України

Шановні підприємці!  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця України!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що в не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною й меценатською діяльністю.

Низький уклін і подяка тим підприємцям, які з початку повномасштабної війни з російськими окупантами не розгубилися, а почали активно допомагати, забезпечуючи військовослужбовців та тих, хто цього потребував, усім найнеобхіднішим.

Висловлюю вам глибоку вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади й покращенню її добробуту.

Хочу побажати кожному з вас невпинного руху вперед, добра й благополуччя, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо нашого району й України в цілому! Нехай вам щастить!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку