Головна  →  Новини  →  30 серпня 2023

Колегія: готовність закладів освіти Дніпровського району до нового навчального року

Колегія: готовність закладів освіти Дніпровського району до нового навчального року

Сьогодні під головуванням в.о. першого заступника голови РДА Олени Шевченко відбулося засідання Колегії Дніпровської райдержадміністрації. Про готовність закладів освіти Дніпровського району до нового 2023-2024 навчального року доповідала начальник районного Управління освіти Наталія Іваніна.

1 вересня стартує новий навчальний рік. В умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України усі зусилля освітян направлені на забезпечення безпечного функціонування закладів освіти, організації освітнього процесу, захисту прав здобувачів освіти та педагогічних працівників.

Форми/формат роботи, які обирають заклади для навчання напряму залежить від наявності та місткості укриттів. Освітній процес у закладах загальної середньої освіти району буде організовано за очною, дистанційною та індивідуальною формами навчання (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат).

Керівник районного Управління освіти поінформував присутніх, що в закладах освіти буде продовжене застосування мультипрофільного харчування із зазначенням в меню одночасно не менше трьох страв з можливістю їх вибору учнями.

На завершення засідання Колегії в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко надала відповідні протокольні доручення.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку