Головна  →  Новини  →  6 вересня 2023

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації привітало адміністраторів районного ЦНАПу з професійним святом

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації привітало адміністраторів районного ЦНАПу з професійним святом

Сьогодні в Україні відзначають День адміністратора центру надання адміністративних послуг. З нагоди цього свята в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький привітали фахівців ЦНАПу Дніпровського району з професійним святом та вручили їм відзнаки.

«Розвиток системи надання адміністративних послуг – один із пріоритетів влади. І ми пишаємося нашим Центром надання адміністративних послуг. Це – еталонний приклад якісного міського сервісу», - відмітила Олена Шевченко.

«Я бажаю вам натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами. Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця. Пишаємося, що маємо таку команду професіоналів!» – зазначила Олена Володимирівна у вітальному слові.

Керівництво Дніпровського району відзначило Грамотами та Подяками Дніпровської РДА адміністраторів районного Центру надання адміністративних послуг за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

«В управлінні ЦНАПу Дніпровського району столиці працюють  адміністратори, які є справжніми професіоналами своєї справи. Завдяки широкому територіальному охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов’язків адміністраторами збільшується суспільний ступінь довіри громадян. Саме адміністратори ЦНАПу орієнтовані на інтереси заявників і з задоволенням підбирають рішення з урахуванням унікальних потреб людини. Підкажуть заявнику яким чином можна комплексно отримати широкий спектр послуг без зайвих відвідувань центру. Дякую кожному з вас за роботу. Дякую за якісний і гідний сервіс для киян», – привітав присутніх Ігор Ластовецький.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку