Головна  →  Новини  →  7 вересня 2023

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації привітало підприємців району з професійним святом

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації привітало підприємців району з професійним святом

Традиційно, у першу неділю осені, в Україні відзначали День підприємця – професійне свято тих, хто збудував власний шлях до успіху та віддається своїй справі з неймовірною відданістю та енергією. І от сьогодні, 7 вересня, з нагоди відзначення Дня підприємця, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко та депутатка Київради Олена Овраменко привітали представників малого і середнього бізнесу району.

«З перших днів російської агресії ви без вагань долучились до боротьби з ворогом на економічному фронті: не зупинили виробництва й зберегли робочі місця, підтримали бюджет сплаченими податками та зборами, простягнули руку допомоги внутрішньо переміщеним особам та всім тим, хто потребував допомоги. Я дякую усім підприємцям, представникам бізнесу, всім, хто на своєму місці працював та продовжує працювати задля нашої спільної перемоги над ворогом!», - звернулася до присутніх Олена Шевченко.

Керівниця району вручила Подяки та Грамоти Дніпровської райдержадміністрації дев’ятьом представникам бізнесу «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Дніпровського району Києва в умовах воєнного стану».

Начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики РДА Григорій Лобач представив підприємців та колективи й презентував їх досягнення.

До вітань долучилися депутатка Київради Олена Овраменко, заступник Департаменту - начальник управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємства КМДА Володимир Циба, голова Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій Дніпровського району Андрій Андрікевич, голова Громадської ради при Дніпровській РДА Анатолій Павленко та начальник Державної податкової інспекції в Дніпровському районі  ГУ ДПС у м. Києві Олена Лебедко.

«Ви тримаєте на своїх плечах економіку країни, волонтерите й донатите на ЗСУ. Ви сплачуєте податки та створюєте робочі місця. Це ваш внесок в наближення Перемоги», – відмітила Олена Володимирівна.

В цьому році Дніпровська райдержадміністрація разом із представниками бізнес-спільноти району провели велику низку благодійних акцій, зокрема:

  • забезпечення необхідними засобами «Пунктів незламності»;
  • «Подаруй тепло захиснику»;
  • благодійний аукціон «Крила Перемоги»;
  • відправка гуманітарних вантажів 60 т для Херсонської громади у боротьбі з наслідками підриву російськими окупантами Каховської ГЕС;
  • проведення гуманітарних акцій для постраждалих від війни громадян Запоріжжя та Харкова.

Довідково.

У Дніпровському районі зареєстровано 63,5 тис. суб’єктів підприємницької діяльності (в тому числі 30,0 тис. юридичних осіб та 33,5 тис. фізичних осіб-підприємців).

З початку війни 24 лютого 2022 року в районі відкрилися 2,9 тис. нових бізнесів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку