Головна  →  Новини  →  9 вересня 2023

Спортсменів та фахівців фізичної культури й спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

Спортсменів та фахівців фізичної культури й спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України. Тож учора, напередодні відзначення цього свята, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала з професійним святом спортсменів, тренерів, фізкультурників, ветеранів спорту, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту Дніпровського району.

Звертаючи до присутніх, Олена Шевченко зазначила, що навіть в таких складних умовах наші спортсмени демонструють чудові результати, представляючи країну на міжнародних змаганнях. Бо, виходячи на спортивну арену, точно знають, що повинні підняти наш прапор і показати український дух та незламність усьому світу! Тренери спортивних секцій нашого району виховують ці якості, а з ними – непереможний дух і, безумовно, любов до нашої України.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури Дніпровського району та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Олена Володимирівна відзначила Грамотами та Подяками Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Олена Шевченко відмітила, що в районі збережено мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, яка на сьогодні складає 13 закладів, з них чотири спортивні школи №№3, 10, 16, 21 підпорядковані Дніпровській райдержадміністрації та 9 шкіл, які базуються в Дніпровському районі, проте підпорядковані Департаменту молоді та спорту КМДА.

«Спорт об’єднує нас, надихає на досягнення та формує здоровий спосіб життя. Нехай цей День фізичної культури і спорту стане початком нових досягнень та перемог для кожного з нас», — підкреслила керівниця Дніпровського району.

Зі свого боку начальник відділу молоді та спорту РДА Олександр Біба відзначив спортсменів та фахівців фізичної культури Подяками та відзнаками районного відділу молоді та спорту.

Довідково.

Мережа спортивних споруд Дніпровського району налічує 574 об’єкти, серед них: 3 стадіони; 1 легкоатлетичний манеж; 8 плавальних басейнів; 3 веслувально-спортивні бази; 1 веслувальний канал; 2 споруди зі штучним льодом; 23 стрілецьких тири; 13 тенісних кортів; 41 футбольне поле, з них 25 розміром 42 х 22 м; 83 критих спортивних залів; 267 площинна спортивна споруда; 129 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять та ін.

Також в районі діє 45 спортивних клубів, з яких 13 за місцем проживання, що входять до мережі районного Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва. Загалом до мережі районного Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання входить 30 клубів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку