Головна  →  Новини  →  15 вересня 2023

Олена Шевченко привітала з професійним святом працівників Дніпровського районного управління ДСНС

Олена Шевченко привітала з професійним святом працівників Дніпровського районного управління ДСНС

Сьогодні, напередодні відзначення Дня рятівника, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала з професійним святом працівників підрозділів Дніпровського районного управління Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Звертаючись до присутніх Олена Шевченко підкреслила, що за кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід. Рятувальники завжди перші там, де необхідна невідкладна допомога. Сьогодні, так само як і військові, ви захищаєте наші будинки, бібліотеки, церкви, поля й ліси. Але найголовніше це те, що ви рятуєте життя і здоров'я наших людей.

«Щира вдячність рятувальникам, які у нинішні важкі часи день без вагань ризикують життям. Усі ви  завжди працюєте злагоджено та професійно, і тому на вас завжди можуть покластися жителі не лише Дніпровського району, а й всієї країни. Сердечно дякую вам за ту нову сторінку в історії України, яку ви пишете, сторінку вільної, незалежної України!», - зазначила керівниця району.

Олена Шевченко відзначила рятувальників Подяками Дніпровської РДА «За значний внесок у справу захисту населення Дніпровського району міста Києва від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, воєнного характеру та з нагоди святкування Дня рятівника», побажавши їм життєвої енергії, міцного здоров'я, незборимості волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять рятувальників, які загинули під час виконання завдань за призначенням, та усіх працівників, які загинули в мирний час та під час воєнного стану.

«Ваша служба є однією з найбільш шанованих у населення, вона відбулась і відіграє значну роль для кожного громадянина нашого суспільства. Ваша відповідальна праця дарує віру і надію на порятунок людям, які потрапили у біду. Ви ті, хто професійно, щоденно знаходитесь поряд із небезпекою: у місцях обстрілів, на місці, де треба розміновувати і йти кроком за крок далі. Ви завжди на місці, де потрібно підтримувати людей», - так вагомо оцінила роботу працівників пожежно-рятувальної служби Олена Володимирівна.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку