Головна  →  Новини  →  1 жовтня 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем захисників і захисниць України

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем захисників і захисниць України

Шановні дніпровчани!

Сьогодні особливий день в Україні. Адже цього дня відзначають одразу три свята: День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні свята нерозривно пов’язані між собою. Символізують зв’язок поколінь та давню історичну традицію українського народу, а тому особливо шануються ними.

День захисників і захисниць України сьогодні виходить на визначне перше місце. Високий патріотизм та героїзм наших бійців викликає захоплення та шану серед українців та в усьому цивілізованому світі. Це свято кожного бійця, кожної людини, яка віддає свої сили і життя для захисту і збереження кордонів нашої держави. Свято всіх хлопців та дівчат, які несуть зараз почесну варту на захисті України та її народу.

Сьогодні ми із вдячністю схиляємо голови перед подвигом бійців, усвідомлюючи, що наші воїни виборюють для свого народу гідне майбутнє! Нехай сила Пресвятої Богородиці й надалі оберігає українських воїнів та дарує мир на всій території нашої держави.

Прийміть найщиріші вітання й сердечні побажання наші відважні та мужні захисники! Бажаю Вам міцного козацького здоров’я, миру, благополуччя. Хай любов до рідної землі та людська шана надихають Вас на нові звершення у почесній та благородній справі — служінню народові України!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку