Головна  →  Новини  →  22 вересня 2023

В закладах освіти Дніпровського району проводяться заняття з основ безпеки життєдіяльності

В закладах освіти Дніпровського району проводяться заняття з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження життя і здоров'я. Саме тому з метою недопущення травмування дітей під час пожежі та різних надзвичайних ситуацій, а також для навчання їх правил безпеки в закладах освіти Дніпровського району проводяться заняття з основ безпеки життєдіяльності.

Фахівці ДСНС Дніпровського району проводили з дітьми різноманітні заходи. Для дітлахів було організовано показові виїзди пожежно-рятувальних підрозділів, в ході яких рятувальники демонстрували техніку, пожежно-рятувальне обладнання та бойовий одяг. Діти мали змогу ознайомитися із роботою пожежно-рятувальних підрозділів, самим приміряти одяг рятувальників та скористатися спецобладнанням.

Окрім цього, рятувальники, відвідуючі навчальні заклади району, проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди як з дітьми, так і з педагогами. Такі  заходи дозволять діткам краще засвоїти правила пожежної безпеки.

Працівники ДСНС разом докладають зусиль навчити дітей правилам безпеки, щоб зберегти їхнє життя та здоров’я. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровськеого районного ДСНС України в м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку