Головна  →  Новини  →  29 вересня 2023

Напередодні Дня захисників та захисниць України в Дніпровському районі відбулась урочисті заходи

Напередодні Дня захисників та захисниць України в Дніпровському районі відбулась урочисті заходи

Сьогодні, 29 вересня, напередодні Дня захисників та захисниць України в Дніпровському районі відбулась низка урочистих заходів.

Участь у заходах взяли в.о. першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Олена Шевченко, керівник апарату Дніпровської РДА Ігор Ластовецький, депутати Київради, представники структурних підрозділів Дніпровської району, Громадської ради при Дніпровській РДА, ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва», військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та духовенство.

Учасники  заходу поклали квіти до Хреста - меморіального знаку полеглим воїнам АТО, який розташований у Парку культури та відпочинку «Перемога».
Окрім того на Лісовому кладовищі на Алеї Слави Олена Шевченко разом з присутніми вшанували хвилиною мовчання полеглих, які віддали своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої країни, а також поклали квіти до могил Героїв.

У своєму слові Олена Шевченко наголосила «Боротьба продовжується. Найкращі сини і доньки України продовжують її ціною життів. Схиляємо голову перед близькими та рідними кожного захисника і захисниці, в пошані до кожного нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Не Україна цю війну почала, але Україна її завершить. Перемогою. Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Слава Україні! Слава Героям України!

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку