Головна  →  Новини  →  11 жовтня 2023

У столиці провели масштабні тренування міських та районних служб на випадок знеструмлення окремих об’єктів критичної інфраструктури

У столиці провели масштабні тренування міських та районних служб на випадок знеструмлення окремих об’єктів критичної інфраструктури

Сьогодні у столиці провели масштабні тренування міських служб для відпрацювання дій у разі знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури. Відпрацювали алгоритми оперативного реагування відповідальних осіб і підпорядкованих підрозділів під час відключення електроенергії на об’єктах – під час як короткострокового знеструмлення, так і більш тривалих періодів.

До проведення навчального тренування під керівництвом заступника голови КМДА Петра Пантелеєва долучилися в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, заступник голови РДА Павло Бабій, керівники структурних підрозділів РДА, районних комунальних служб та служб цивільного захисту населення. Загалом до тренувань залучено близько 500 фахівців комунальних і державних служб та підприємств.

Такі тренування проходять далеко не вперше, але сьогоднішні реалії воєнного часу спонукають міську владу робити все, щоб усі залучені підрозділи мали чіткі інструкції, перебували в стані готовності та змогли вчасно зреагувати у критичній ситуації.

Енергетики, тепло-, водо-, газопостачальні підприємства, транспортні служби, рятувальники та правоохоронні органи, представники сфери освіти, медицини та соціального захисту, управителі житлових будівель та інші повинні розуміти свою зону відповідальності, мати доступ до резервного зв’язку, щоб отримувати вказівки у разі надзвичайної ситуації. За кожним напрямком було розглянуто окремий сценарій і ризики, з ним пов’язані.

Енергетична інфраструктура та об’єкти життєзабезпечення міста в холодний період знову стануть першочерговими цілями ворога. Тож влада разом із комунальниками готується та намагається передбачити усі ймовірні варіанти.

Олена Шевченко повідомила учасникам навчання стосовно аналізу ситуації та запланованих заходів по підтриманню систем життєзабезпечення населення Дніпровського району столиці. Зокрема, щодо забезпечення підключення до бювету електрогенератора, організації підвозу та видачі питної води, організації роботи Деснянської водопровідної станції тощо.

Також Олена Володимирівна підкреслила, що усі служби Дніпровського району готові до можливих надзвичайних ситуацій.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку