Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2023

Олена Шевченко привітала з 35 річним ювілеєм Дніпровську районну організацію ветеранів України

Олена Шевченко привітала з 35 річним ювілеєм Дніпровську районну організацію ветеранів України

Цієї середи в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала представників Дніпровської районної організації ветеранів України з 35-річним ювілеєм організації. До вітань долучилися керівник апарату Дніпровської райдержадміністрації Ігор Ластовецький, депутат Київради Олена Овраменко та керівники закладів соціального захисту Дніпровської РДА.

«Сьогодні гарна нагода висловити слова вдячності ветеранам війни і праці, батькам, дідусям і бабусям, всім тим людям, за чиїми плечима тернисті життєві дороги, а також нагадати про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини людства. За вашими спинами великий життєвий шлях. Ви всі різні, з різних професій, маєте різні навички, але усіх вас об’єднує одне –  патріотизм та любов до рідної Батьківщини. Впродовж цих 35 років ви доклали чимало зусиль, аби розвивати ветеранський рух у Дніпровському районі та надавати посильну допомогу ветеранам і людям похилого віку», - звертаючись до присутніх зазначила Олена Шевченко.

Олена Володимирівна відзначила представників ветеранської організації Подяками Дніпровської райдержадміністрації та Київського міського голови.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку